[#4] Eveniment Miss & Mister + Popularitate

În acest forum vor fi postate eventualele posibile evenimente ce vor urma pe server.

Owner
Premium

Mesaj de Hercy »

A sosit momentul sa organizam al treilea concurs de Miss & Mister pe serverul nostru! Mai jos veti gasi toate detaliile legate de acest concurs.
Trebuie sa ai minim 3 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Demera2". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână, cu scris pe tricou, cu scris pe mană, cu interfata clientului sau cu site-ul pe laptop in spatele dvs, etc, fiti creativi!

Regulament + detalii + model de participare:

Desfăşurare eveniment:
26 Octombrie 2020 - 9 Noiembrie 2020 ora 23:59. (Înscrierea pozelor în concurs)
Perioada de votare : 11 Noiembrie - 14 Noiembrie ora 23:59.
De această dată, premiile vor fi împărţite în 2 categorii : prima categorie este MISS & MISTER (ales din voturile STAFF-ului) şi a 2-a categorie este POPULARITATE (ales doar din voturile playerilor) .
Votarea se va face prin site, cu un script foarte simplu si dragut, bineinteles cu limita la minute, etc. .

Model de înscriere:

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:

NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.
Înscrierea se face în acest topic!

Premii:
Mister - 600 MD, costum Mr permanent, tag [Mr] până la următoarea ediţie.
Miss - 600 MD, costum Miss permanent, tag [Miss] până la următoarea ediţie.

Imagine Imagine

PREMIU DE PARTICIPARE: 100 MD.

DE RETINUT: În cazul în care nu se vor înscrie minim 2 fete și minim 2 baieți, evenimentul se anulează.

jucător

Mesaj de naoseionome »

Nume şi prenume:tibi tibilescu
Numele tău din joc:-naoseionome

Descriere personală:sunt repetent si emo fite figuri
si astept seturile in inventar

jucător

Mesaj de adyadysor49 »

Nume şi prenume: Adrian Pavel , 19y
Numele tău din joc: SwaG
Aveti aici 10 poze cu mine 🤗❤️😋😇

Descriere personală:
Salut/Buna :P
Ma numesc Adrian [ poti sa imi spui Adi ] . Locuiesc in Prahova sau locuiam .. Defapt in momentul din fata locuiesc in strainatate , mai exact in Portugalia-Lisabona . Sunt o fire calma , glumeata , egosita si aroganta , sunt egosit si arogant doar in momentul cand sunt atacat verbal cu jignir sau mistouri . Egosit sunt pentru ca ma cred '' a cute boy "" , de aceea am decis sa concurez in Miss/Mister Demera2 , anul 2020 . Sunt eun ex-model fotografic , de acolo si nebunia mea pentru a face poze si fi pozat . Timpul limber il ocup cu :
- Metin2 🥳
- iesit cu prietenii 😊
- Ascultat muzica [ Funk , Trap , Electirc House , Comercial America , Rap ( Romeno or German ) ]
- Plimbari ( imi place sa gasesc locuri frumoase , naturale / rustice )
- Scris si citit in Wattpad [ nu ma judecati pentru asta ]
Si ce mai pot spune despre mine ? .. Hmm... Pai sunt o fire increzatoare si luptatoare , ceea ce inseamna ca sunt aici pentru a lupta pana ajung castigator . Increzatoare pentru ca ma incred in mine si in tot ceea ce fac .
Cam atat❤️
P.S. : Poza pe care am editato in photoshop cu contul meu si acel mic text cuvantul """ DE """ trebuia sa fie defapt """" The """ dar am scris super repede , srry ❤️
Ultima oară modificat 09 Noi 2020, 19:18 de către adyadysor49, modificat de 3 ori în total.

jucător

Mesaj de murderized »

Nume şi prenume: alex radu
Numele tău din joc: murderized.
Descriere personală: am 19 ani

Ultima oară modificat 05 Noi 2020, 03:38 de către murderized, modificat 1 dată în total.

jucător

Mesaj de Teodorra »

Nume:Grosu Teodora Eliza
Varsta:18
Numele din joc:~^[*Ely*]^~
Despre mine:Buna,ma numesc Eliza,am 18 ani si am decis sa particip la concursul de Miss deoarece imi place sa incerc lucruri noi.
Cateva trasaturi care ma caracterizeaza ar fi faptul ca sunt o persona simpla,modesta,de incredre,cu simtul umorului si sunt destul de rabdatoate.
Imi place sa comunic cu oamenii,ma adaptez repede intr un grup si consider ca ma pot adapta dupa caracterul fiecarei persoane.Imi plac copiii si animalele!
Imi place sa am in jurul meu oameni simpli,cu care pot discuta despre orice.Nu imi plac oamenii care se dau ceea ce nu sunt sau sunt plini de ei!
Ca si hobby pot spune ca imi place sa dansez,sa desenez,sa ascult muzica(nu am un gen preferat,ascult tot ce imi place),imi place sa imi creez make-up-uri,imi plac serialele si filmele!(ca si anotimp preferat pot spune ca imi place vara afara si iarna in casa:)
In trecut am jucat 3 ani fotbal feminin si 1 an rugby tag.Sunt o persoana careia ii place distractia si iesirile cu prietenii,dar,cand vine vorba de scoala si viitorul meu sunt foarte serioasa!
Joc metin2 de foarte mult timp si pot spune ca m am indragostit de el.Sincera sa fiu in prezent cred ca il joc mai mult pentru a-mi face prieteni si pot spune ca,chiar am legat prietenii frumoase!
Cam atat pot spune despre mine,restul ramane la aprecierea voastra!Pupici cu sclipici! :x :)

Ultima oară modificat 06 Noi 2020, 03:14 de către Teodorra, modificat de 2 ori în total.

jucător

Mesaj de beatrice04 »

Nume si prenume:Constantin Beatrice
Numele tau din joc:Hurrem
Fotografii personale (linkuri)

Descriere personala:Buna,ma numesc Beatrice sau Betty,am 20 de ani,imi place sa pun unghii,imi place sa ma joc,sa ma uit la seriale,imi plac dulciurile,imi place sa interactionez cu lumea buna,sunt o fire calma daca nu imi faci ceva rau,am terminat liceul,am dat bacul, l am luat,imi place sa ies afara sa ma distrez,cum am mai spus imi place sa ma si joc,metin2,sunt glumeata,timida,nu vreau sa par egoista dar ma consider frumoasa,ca toate fetele care concureaza la acest eveniment,ascult toate genurile de muzica,va urez succes la toti,
PUPICI.
Ultima oară modificat 02 Noi 2020, 21:16 de către beatrice04, modificat de 6 ori în total.

Owner
Premium

Mesaj de Reme »

Teodorra scrie:
29 Oct 2020, 20:40
Despre mine:Buna,ma numesc Eliza,am 18 ani si am decis sa particip la concursul de Miss deoarece imi place sa incerc lucruri noi.
Cateva trasaturi care ma caracterizeaza ar fi faptul ca sunt o persona simpla,modesta,de incredre,cu simtul umorului si sunt destul de rabdatoate.
Imi place sa comunic cu oamenii,ma adaptez repede intr un grup si consider ca ma pot adapta dupa caracterul fiecarei persoane.Imi plac copiii si animalele!
Imi place sa am in jurul meu oameni simpli,cu care pot discuta despre orice.Nu imi plac oamenii care se dau ceea ce nu sunt sau sunt plini de ei!
Ca si hobby pot spune ca imi place sa dansez,sa desenez,sa ascult muzica(nu am un gen preferat,ascult tot ce imi place),imi place sa imi creez make-up-uri,imi plac serialele si filmele!(ca si anotimp preferat pot spune ca imi place vara afara si iarna in casa:)
In trecut am jucat 3 ani fotbal feminin si 1 an rugby tag.Sunt o perisoana careia ii place distractia si iesirile cu prietenii,dar,cand vine vorba de scoala si viitorul meu sunt foarte serioasa!
Joc metin2 de foarte mult timp si pot spune ca m am indragostit de el.Sincera sa fiu in prezent cred ca il joc mai mult pentru a-mi face prieteni si pot spune ca,chiar am legat prietenii frumoase!
Cam atat pot spune despre mine,restul ramane la aprecierea voastra!Pupici cu sclipici! :x :)

ai lansat tricouri oficiale demera2 fara mine :(
super tare te pup :*

jucător

Mesaj de TobyNr1 »

Nume şi prenume: Stefan Marian
Numele tău din joc:~rin.
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Descriere personală:Salut,ma numesc Marian, am 16 ani . Practic volei de 2 ani de zile , am inaltimea de 1.79 ,ba sunt o personalitate cam intepata , nu prea inghit pe oricine si orice, dar sunt de treaba de obicei si socializez cu oricine, nu o sa fac romane ca oricum sunt plictisitoare, cam atat , va pup pe toti.

jucător

Mesaj de Teodorra »

Reme scrie:
29 Oct 2020, 23:11
Teodorra scrie:
29 Oct 2020, 20:40
In trecut am jucat 3 ani fotbal feminin si 1 an rugby tag.Sunt o perisoana careia ii place distractia si iesirile cu prietenii,dar,cand vine vorba de scoala si viitorul meu sunt foarte serioasa!

ai lansat tricouri oficiale demera2 fara mine :(
super tare te pup :*
Personalizat manual la 2 dimineata cu o durere de cap pt.ca nu ieșea cum trebuie:D

jucător

Mesaj de MadyD »

Nume şi prenume:Madalina Dumitriu
Numele tău din joc: [Mady]

Descriere personală: Buna, sunt Madalina ,am 23 de ani, sunt o fire timida dar destul de deschisa daca ajungi sa ma cunosti. Momentan traiesc in Anglia unde am terminat si facultatea de business, anul acesta m-am lgodit si urmeaza nunta cu iubirea vietii mele . Avem o pisica impreuna :x si incercam sa ne obisnuim cu responsabilitatea pentru cand vom avea si un copil (o iubim ca si cum ar fi copilul nostru deci e ok). Am pus si o poza cu ea singura cu textul demera(nu m-am putut abtine era prea dragalasa ).
Hobby-ul mele sunt desenatul , nu pot spune ca sunt foarte priceputa dar macar incerc ,si imi place sa ma joc league of legends si metin2 in timpul meu liber.
Joc metin2 de o viata , cred ca de prin clasa a 5-a si nu cred ca o sa renunt prea curand deoarece am legat multe prietenii , pana si pe viitorul meu sot l-am cunoscut pe metin :))
Cam asta a fost descrierea mea , sper sa nu par obsedata de pisica :)) , va pup :*

Închis