Doresti sa revii pe server dar esti banat?

Aici vor fi postate actualizările ba chiar şi îmbunătăţirile actuale cât şi viitoare de pe server.

jucător

Mesaj de deatcu15 »

Numele caracterului banat:xLamaie-FotoSinteza (Una dintre ele, ca schimbasem nume)
Numele contului banat:deatcu12
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: NU conosc!
Motivul pentru care ai fost banat:(Nu stiu :(, am fost inactiv vro 2Luni pe server)
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă:Pentru ca imi place demera2, acol pe cont mai am itemele mele, si va rog sa imi da-ti a doua sansa!De a fi loial acestiu metin2 adecvat pentru mine!

Team Manager
Premium
Veteran

Mesaj de mariusHD »

deatcu15 scrie:
11 Oct 2020, 00:52
Numele caracterului banat:xLamaie-FotoSinteza (Una dintre ele, ca schimbasem nume)
Numele contului banat:deatcu12
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: NU conosc!
Motivul pentru care ai fost banat:(Nu stiu :(, am fost inactiv vro 2Luni pe server)
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă:Pentru ca imi place demera2, acol pe cont mai am itemele mele, si va rog sa imi da-ti a doua sansa!De a fi loial acestiu metin2 adecvat pentru mine!
Cont debanat spor la joc.
Va pup va alea clan :x :-*

I am limited EDITION.

Imagine

jucător

Mesaj de deatcu15 »

Numele caracterului banat:Lamaie
Numele contului banat:deatcu123
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Nu stiu :(
Motivul pentru care ai fost banat: Nu stiu! :(
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Imi place enorm de mult Demera2, si vreau sa raman aici pe server!

jucător

Mesaj de deatcu15 »

Numele caracterului banat: Nu mai stiu sigur!
Numele contului banat: deatcu1234
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Nu stiu exact!
Motivul pentru care ai fost banat: Nu imi aduc aminte! :((
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Vreau sa raman loial acestiu server frumos!

jucător

Mesaj de amyseanto »

Numele caracterului banat: rebel ceva de genu
Numele contului banat nimenialtu1 / nimenialtu2
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Cunosc motivul.
Motivul pentru care ai fost banat: M-am certat cu Jaww acuma 1 luna jum
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Din cauza unor nervii cauzatii de fosti membri staff, pentru ca erau incapabilii, + imi e dor de shamance, si reme nu prea a fost devina, totusi a picat la momentul nepotrivit.

Owner
Premium

Mesaj de Hercy »

amyseanto scrie:
21 Oct 2020, 16:35
Numele caracterului banat: rebel ceva de genu
Numele contului banat nimenialtu1 / nimenialtu2
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Cunosc motivul.
Motivul pentru care ai fost banat: M-am certat cu Jaww acuma 1 luna jum
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Din cauza unor nervii cauzatii de fosti membri staff, pentru ca erau incapabilii, + imi e dor de shamance, si reme nu prea a fost devina, totusi a picat la momentul nepotrivit.
Ţi-am mai răspund o dată în următorul link: viewtopic.php?f=14&t=373 .

jucător

Mesaj de Jaythm »

Numele caracterului banat: [PapiChulo]Teleshin
Numele contului banat: Shake01
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Vreau sa vad dovada de ce am primit ban.
Motivul pentru care ai fost banat: Nu il cunosc.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Deoarece ajutam cat puteam si in limita bunului simt unii jucatori cu respect, fac caterina mare cu oricine de pe joc si nu stiu deoarece nu stiu motivul banului

Server Administrator
Premium
veteran

Mesaj de anxi »

Jaythm scrie:
26 Oct 2020, 17:40
Numele caracterului banat: [PapiChulo]Teleshin
Numele contului banat: Shake01
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Vreau sa vad dovada de ce am primit ban.
Motivul pentru care ai fost banat: Nu il cunosc.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Deoarece ajutam cat puteam si in limita bunului simt unii jucatori cu respect, fac caterina mare cu oricine de pe joc si nu stiu deoarece nu stiu motivul banului
Contul rămâne banat.
Imagine
𝖗𝖊𝖆𝖈𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖔𝖗𝖑𝖉 𝖇𝖚𝖙 𝖙𝖔𝖚𝖈𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖍𝖔𝖔𝖉 𝖋𝖎𝖗𝖘𝖙.

jucător

Debanare Discord :3

Mesaj de marikidd12 »

Numele caracterului banat : ~Mary~
Numele contului banat : marikidd12
In caz ca nu cunosti motivul pentru care ai fost banat ai dreptul sa ceri dovada : Ok , deci stiu ce am facut. Si a fost din neatentie
Motivul pentru care ai fost banat : Bun , deci am un prieten care cica si-a deschis sau o sa-i deschida sv , pnm . Ma rugat sai fac invite pe pagina lui de disc [ grup ] si eu am facut asta , fara sa vreau cred ca am trimis cuiva din staf sau chiar lui Reme . Acum e asa eu nu va cunosc bine pe Disc , asa ca cine mi-a ramas la prieteni sau Msg din staff si am trimis acelei persoane imi pare rau .Nu a fost cu intentie sau vointa de a face reclama a altui sv . Doar am vrut sa ajut .
Nume discord : Maryandreea#2605
Multumesc si sper sa ma intelegeti

Owner
Premium

Debanare Discord :3

Mesaj de Isy. »

marikidd12 scrie:
09 Noi 2020, 03:13
Numele caracterului banat : ~Mary~
Numele contului banat : marikidd12
In caz ca nu cunosti motivul pentru care ai fost banat ai dreptul sa ceri dovada : Ok , deci stiu ce am facut. Si a fost din neatentie
Motivul pentru care ai fost banat : Bun , deci am un prieten care cica si-a deschis sau o sa-i deschida sv , pnm . Ma rugat sai fac invite pe pagina lui de disc [ grup ] si eu am facut asta , fara sa vreau cred ca am trimis cuiva din staf sau chiar lui Reme . Acum e asa eu nu va cunosc bine pe Disc , asa ca cine mi-a ramas la prieteni sau Msg din staff si am trimis acelei persoane imi pare rau .Nu a fost cu intentie sau vointa de a face reclama a altui sv . Doar am vrut sa ajut .
Nume discord : Maryandreea#2605
Multumesc si sper sa ma intelegeti
Debanat, data viitoare dacă se mai întâmplă, rămâne banat.

Scrie răspuns