Doresti sa revii pe server dar esti banat?

Aici vor fi postate actualizările ba chiar şi îmbunătăţirile actuale cât şi viitoare de pe server.
Scrie răspuns

Owner
Premium

Mesaj de Hercy »

lakeros scrie:
03 Mar 2021, 12:25
Numele caracterului banat:Kratosus
Numele contului banat:nu mai stiu id exact
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă:cunosc motivul
Motivul pentru care ai fost banat:speed, sunt o jigodie frate sunt un trisor ordinar si am meritat frate sunt un animal de om
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: debanati-ma merit a doua sansa nu am vrut nu o sa mai fac niciodata in viata asta iubesc serveru asta toate cele bune va pup va iubesc
Contul a fost debanat.
În cazul în care vei fi banat din nou pe acelaşi motiv, banul rămâne, iar cerere unban faci degeaba (regulă care se aplică tuturor care folosesc hack-uri).
Spor la joc.

Owner
Premium

Mesaj de Hercy »

[YT]Alin scrie:
03 Mar 2021, 18:05
Numele caracterului banat:
Numele contului banat:
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă:Nu stiu de ce am fost banat , nu m am mai jucat 3 luni pe server , iar apoi m am trezit cu restrictie pe cont.
Motivul pentru care ai fost banat:Nu stiu de ce am fost banat , nu m am mai jucat 3 luni pe server , iar apoi m am trezit cu restrictie pe cont.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă : Pentru ca nu stiu de ce am fost restrictionat
Refă cererea, completând corect spaţiile libere.

jucător

Mesaj de Darius_Tm »

Numele caracterului banat:~[Darius]~
Numele contului banat:qwertyuiop2804,parca
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă:Da
Motivul pentru care ai fost banat:Cearta cu reme,a fost dintr-o prostie si imi pare rau
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă:Pentru ca vreau sa ma distrez iar pe server si sa joc barbut

Owner
Premium

Mesaj de Reme »

contu' ramane blocat

jucător

Mesaj de Razvanclaudiu »

Nume caracter banat : Keldeeo1337
Nume cont caracter : moromete
Motiv : asa a vrut reme după ce l am bagat pe discord la alt sv🤣🤣🤣

Server Administrator
Premium
veteran

Mesaj de anxi »

Razvanclaudiu scrie:
15 Mar 2021, 21:32
Nume caracter banat : Keldeeo1337
Nume cont caracter : moromete
Motiv : asa a vrut reme după ce l am bagat pe discord la alt sv🤣🤣🤣
Cont debanat, pentru pin-uri/parole inventar îmi laşi mesaj pe discord. (anxi#0001)
Imagine

jucător

Mesaj de akenstar »

Numele caracterului banat: nu mai stiu exact numele
Numele contului banat: alexandru11231
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: cunosc motivul .
Motivul pentru care ai fost banat: in perioada cand s a spart baza de date am facut 2 conturi de pe care am luat itemele , am fost eu prost si am facut o prostie .. imi cer scuze
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: eu cred ca merit o a 2 a sanse deoarece am investit mult timp in acest server si este una din cea mai frumoasa comunitate pe acest server , staff matur , nu m as apuca de un alt server deoarece sunt prea multi cretini si nu suport persoanele cretine , pe demera mi-am facut prieteni noi cu care ma joc si in momentul actual zilele si noptile si e un server care merita jucat si chiar imi cer scuze pentru ce am facut .

Owner
Premium

Mesaj de Hercy »

akenstar scrie:
16 Mar 2021, 22:23
Numele caracterului banat: nu mai stiu exact numele
Numele contului banat: alexandru11231
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: cunosc motivul .
Motivul pentru care ai fost banat: in perioada cand s a spart baza de date am facut 2 conturi de pe care am luat itemele , am fost eu prost si am facut o prostie .. imi cer scuze
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: eu cred ca merit o a 2 a sanse deoarece am investit mult timp in acest server si este una din cea mai frumoasa comunitate pe acest server , staff matur , nu m as apuca de un alt server deoarece sunt prea multi cretini si nu suport persoanele cretine , pe demera mi-am facut prieteni noi cu care ma joc si in momentul actual zilele si noptile si e un server care merita jucat si chiar imi cer scuze pentru ce am facut .
Contul rămâne blocat.

jucător

Mesaj de andreiyoutube »

Numele caracterului banat: [AIR]Mizake
Numele contului banat: andreiyoutube (cred, nu mai tin bine minte idul)
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Stiu de ce am fost banat.
Motivul pentru care ai fost banat: Am avut o discutie in contradictoriu cu Reme care a degenerat :D .
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Deoarece consider ca ma incadrez printre playerii vechi de pe acest server, m-am reapucat pentru ca imi era dor sa ma joc Demera, m-am gandit mai bine si consider ca am intrecut masura si pentru asta imi cer scuze.

Owner
Premium

Mesaj de Hercy »

andreiyoutube scrie:
18 Mar 2021, 19:27
Numele caracterului banat: [AIR]Mizake
Numele contului banat: andreiyoutube (cred, nu mai tin bine minte idul)
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Stiu de ce am fost banat.
Motivul pentru care ai fost banat: Am avut o discutie in contradictoriu cu Reme care a degenerat :D .
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Deoarece consider ca ma incadrez printre playerii vechi de pe acest server, m-am reapucat pentru ca imi era dor sa ma joc Demera, m-am gandit mai bine si consider ca am intrecut masura si pentru asta imi cer scuze.
Contul a fost deblocat.

Scrie răspuns