Doresti sa revii pe server dar esti banat?

Aici vor fi postate actualizările ba chiar şi îmbunătăţirile actuale cât şi viitoare de pe server.

Owner
Premium

Mesaj de Reme »

Salutare. M-am gandit sa acord inca o sansa playerilor banati, dar in ce consta aceasta sansa?

Cazuri pentru posibil unban

1. Utilizare de hack.
2. Limbaj inadecvat, spam, injuraturi aduse la adresa staff-ului.
3. Injurii aduse server-ului.
4. PvP in V3.
5. Profitarea de bug la arcul din itemshop.
6. PvP la pescar in trecut.

Pentru negotul sau tentativa de negot cu bani reali, NU SE PRIMESTE UNBAN!

Model cerere unban:

Numele caracterului banat:
Numele contului banat:
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă:
Motivul pentru care ai fost banat:
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă:

Cererile de unban pe acest subiect se vor face DOAR IN ACEST TOPIC!

jucător

Mesaj de SiWoZ »

Numele caracterului banat: ~[M]#Killua.* , ~[M]#Hefaistos.* (ceva genul)
Numele contului banat:imjustakiddo , imjustakiddopvp
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Cunosc motivul.
Motivul pentru care ai fost banat: M-am certat cu Reme.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Pentru ca a fost stupid tot ceea ce s-a intamplat.
Ultima oară modificat 21 Mai 2020, 15:45 de către Reme, modificat 1 dată în total.
Motiv: cont debanat. spor la joc

jucător

Mesaj de Yukky ala adv »

Numele caracterului banat: ~~Yukky ceva de genu
Numele contului banat:Yukky#4154, iti dau id privat am prea usoara parola, si inca am iteme pe cont =)))
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Cunosc motivul.
Motivul pentru care ai fost banat: M-am certat cu Reme.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Din cauza unor nervii cauzatii de fosti membri staff, pentru ca erau incapabilii, + imi e dor de shamance, si reme nu prea a fost devina, totusi a picat la momentul nepotrivit.
Ultima oară modificat 21 Mai 2020, 21:03 de către Reme, modificat 1 dată în total.

jucător

Mesaj de Giuri »

Numele caracterului banat: Giuri, Giurix( pe scurt, toate conturile mele)
Numele contului banat: Ti le dau pe discord daca chiar e nevoie!
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: /
Motivul pentru care ai fost banat: Nu stiu !
Ultima oară modificat 22 Mai 2020, 12:02 de către Reme, modificat 1 dată în total.
Motiv: ai primit unban, spor la joc

jucător

Mesaj de BibanulSSS »

Numele caracterului banat: [YT]Bibanul
Numele contului banat: bibanulback
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă:/
Motivul pentru care ai fost banat: injurii asupra lu tm rux mare gm
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Pentru ca imi place serverul , nu pot spune acelasi lucru despre membrul staff rux , dar serverul este frumos si am venit sa joc cu tovarasii , colegi de breasla etc .
Ultima oară modificat 22 Iun 2020, 15:09 de către Reme, modificat 1 dată în total.
Motiv: contul ramane blocat
Imagine“The one minute. The soldier’s minute. In a battle, that’s all you get. One minute of everything at once. And anything before is nothing. Everything after, nothing. Nothing in comparison to that one minute.”

jucător

Mesaj de albertosabieHD »

Numele caracterului banat:Ryeede
Numele contului banat:regeledemera
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: cunosc frate sunt un cheater infect
Motivul pentru care ai fost banat: speed
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: ceilalti au primit o a doua sansa doresc sa beneficiez si eu de ea am greşit nu se va mai repeta l-am subestimat pe mariusHD
Ultima oară modificat 22 Iun 2020, 15:09 de către Reme, modificat 1 dată în total.

jucător

Mesaj de mYd »

Numele caracterului banat: iHaize cumva gen
Numele contului banat: allax222
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: cunosc motivul
Motivul pentru care ai fost banat: Furt de iteme
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă:Am zis sa încerc și eu
Ultima oară modificat 22 Iun 2020, 15:11 de către Reme, modificat 1 dată în total.
Motiv: acel cont ramane blocat

jucător

Mesaj de PanadoL »

Numele caracterului banat: PanadoL şi nu mai ştiu cum că am tag.
Numele contului banat: cred că il ştii tu mi ai intrat pe cont pentru verificare
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: N-am nevoie de dovadă.
Motivul pentru care ai fost banat: Am făcut negoţ cu un fost membru staff, itm alaska - md demera2 cantitate 30k md.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Pentru că am discutat cu Reme un lucru şi s a ajuns la altul doresc să primesc unban să mă joc liniştit şi să mi reaiau activitatea pe server .
Ultima oară modificat 22 Iun 2020, 15:10 de către Reme, modificat 1 dată în total.
Motiv: contul ramane blocat

jucător

Mesaj de moonlight29 »

Numele caracterului banat:Aveam tag complicat , nu l știu sincer
Numele contului banat: koketcristi
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Nu am nevoie neapărat de dovadă , vreau să mi reiau activitatea pe joc.
Motivul pentru care ai fost banat: O (ceartă) prostește cu Reme.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Deoarece vreau să mi fac prieteni noi , să joc barbut , să mi fac prieteni noi , să pierdem timpul împreuna pe server
Ultima oară modificat 22 Iun 2020, 15:10 de către Reme, modificat 1 dată în total.

jucător

Mesaj de nonytza13 »

Numele caracterului banat: Nu mai țin minte sigur , aveam tagul foarte complicat .
Numele contului banat: nonytza13
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Știu ce am făcut si îmi pare rău nu am nevoie de dovezi.
Motivul pentru care ai fost banat: Am avut o ceartă cu Reme , îmi pare foarte rău pentru ce am făcut.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Vreau să mi fac prieteni noi să mă bat să facem bătăi generale să mă distrez în primul rând , îmi pare rău încă odată pentru ce am făcut si sper să fiu debanat.

Scrie răspuns