Patch notes [RO/EN] - 03.02.2021

Aici vor fi postate actualizările ba chiar şi îmbunătăţirile actuale cât şi viitoare de pe server.

Owner
Premium

Patch notes [RO/EN] - 03.02.2021

Mesaj de Hercy »

Imagine
1. Am schimbat aspectul map1 (Valentine's Day).
2. Am adăugat 20 Wubba în Harta de Farmat.
3. Am scos de la craft setul fermier, şi l-am adăugat pentru începători, în pachetul care conţine setul universal.
4. Am adăugat ursuleţii şi inimile cu drop în hărţile de farmat, şalău, mandarină
5. Am adăugat craftul la Zâna Valentina.
6. S-a reparat dropul din mapa farm (înainte nu picau diamante şi litere).
7. Timp de 3 zile a fost mărită şansa la MD la şalău şi mandarină.
8. Am adăugat în item shop o categorie cu skinuri, peturi şi tiluri de V'day cu MD.
9. Am adăugat în item shop o categorie cu costume, frizuri, skinuri şi pet de V'day cu JD.
10. Am modificat dropul la Letters event (am adăugat itemele necesare la craft).

Imagine
1. We changed the interface of map1 (Valentine's Day).
2. We added 20 Wubba in Farm Map.
3. We removed the Farm Set from the craft and added it for beginners, in the package containing the universal set.
4. We added Teddy bears and Hearts with drops for event in Farm Map and fishes.
5. We added the craft to the Zâna Valentina.
6. The drop in the Farm Map was repaired (before diamonds and letters did not drop).
7. For the next 3 days, the chance of MD from fishes was increased.
8. We added in the Item Shop a category with skins, pets and V'day titles with MD.
9. We added in the Item Shop a category with costumes, hairstyles, skins and V'day pets with JD.
10. We modified the drop in Letters Event (we added the necessary items for craft).

Pet (MD)
Imagine Imagine

Pet (JD)
Imagine

Craft in game
Imagine Imagine

Item shop (JD)
Imagine

Scrie răspuns