Doresti sa revii pe server dar esti banat?

Aici vor fi postate actualizările ba chiar şi îmbunătăţirile actuale cât şi viitoare de pe server.
Scrie răspuns

jucător

Mesaj de Adavidovi13 »

Numele caracterului banat: qAMG
Numele contului banat: Damage13
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Cunosc motivul recunosc , am fost un nenorocit incercand sa ma dau drept alt cnv sa-mi fac rost de un set arma.. :(
Motivul pentru care ai fost banat: M-am dat drept alta persoana sa fac rost de un set arma si imi pare rau faorte imi cer scuze in numele tuturor..
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Sincer nu merita dar mi-as dori sa continui pe acest minunat servar stafuu e foarte bun isi face treaba cum trb jocul e faorte frumos decat sa mai fac magarii voi merge la farmat am ban hwid ... si imi cer scuze :(

jucător

Mesaj de gabriel7 »

Numele contului banat:sweetforever7, gabriel77.
Ultima oară modificat 15 Ian 2021, 12:31 de către gabriel7, modificat de 2 ori în total.

Server Administrator
Premium
veteran

Mesaj de anxi »

Adavidovi13 scrie:
08 Ian 2021, 11:10
Numele caracterului banat: qAMG
Numele contului banat: Damage13
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: Cunosc motivul recunosc , am fost un nenorocit incercand sa ma dau drept alt cnv sa-mi fac rost de un set arma.. :(
Motivul pentru care ai fost banat: M-am dat drept alta persoana sa fac rost de un set arma si imi pare rau faorte imi cer scuze in numele tuturor..
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Sincer nu merita dar mi-as dori sa continui pe acest minunat servar stafuu e foarte bun isi face treaba cum trb jocul e faorte frumos decat sa mai fac magarii voi merge la farmat am ban hwid ... si imi cer scuze :(
Contul rămâne blocat.
Imagine
𝖗𝖊𝖆𝖈𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖔𝖗𝖑𝖉 𝖇𝖚𝖙 𝖙𝖔𝖚𝖈𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖍𝖔𝖔𝖉 𝖋𝖎𝖗𝖘𝖙.

jucător

Cerere unban

Mesaj de mariaquinn44 »

Numele caracterului banat: Akeno.
Numele contului banat: Josephine
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: /
Motivul pentru care ai fost banat: Ştiu motivul
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Amir vorbise cu reme pentru cererea de unban , nu ştiu dacă reme i-a răspuns dar merită să incerc şi nu ştiu dacă chiar merit dar depinde de voi .

Owner
Premium

Cerere unban

Mesaj de Hercy »

mariaquinn44 scrie:
15 Ian 2021, 17:14
Numele caracterului banat: Akeno.
Numele contului banat: Josephine
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: /
Motivul pentru care ai fost banat: Ştiu motivul
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Amir vorbise cu reme pentru cererea de unban , nu ştiu dacă reme i-a răspuns dar merită să incerc şi nu ştiu dacă chiar merit dar depinde de voi .
Contul a fost deblocat.
Pentru informaţii despre parolă (dacă ai nevoie) mesaj discord Hercy#0001.

jucător

Mesaj de nusuntwedi »

Numele caracterului banat: weeddie
Numele contului banat: daca il gasiti sa mi-l ziceti si mie ca nu-l mai stiu
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: nu cer dovada cer scuze
Motivul pentru care ai fost banat: am facut belele mari si dupa m-am dus sa-mi fac server cu o panarama
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: ca restu serverelor sunt parnai

Owner
Premium

Mesaj de Hercy »

nusuntwedi scrie:
17 Ian 2021, 03:16
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: nu cer dovada cer scuze
Motivul pentru care ai fost banat: am facut belele mari si dupa m-am dus sa-mi fac server cu o panarama
Contul rămâne banat.

jucător

Mesaj de nusuntwedi »

Hercy scrie:
19 Ian 2021, 08:35
nusuntwedi scrie:
17 Ian 2021, 03:16
Contul rămâne banat.
uite-l ma pe asta ce bulangiu

jucător

Mesaj de Andreipufff »

Numele Caracterului banat: [Puff] sau [Lucifer] amandoua sunt pe acelasi cont.
Numele contului banat: andreicristian99
In caz ca nu cunosti motivul pentru care ai fost banat ai dreptul sa ceri dovada: cunosc motivul :ymsigh:
Motivul pentru care ai fost banat: Ca a intrat un dobitoc pe contu meu sa isi ia setu inapoi si ia ramas ip-u pe contu meu.
De ce crezi ca meriti o a doua sansa: Pentru ca eu n-am facut nimic gresit, nici macar nu stiam ca am contu banat, abia aseara am aflat.

jucător

Mesaj de Mădălinn »

Numele caracterului banat: [PvP]Madalinn.
Numele contului banat: nr1mental
În caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovadă: -
Motivul pentru care ai fost banat: Am luat itm din staff, lăcomia.
De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă: Deoarece joc acest srv de 9-10 luni şi nu cred că o să se închidă prea curând, simt că este unul de durată şi n-aş vrea să-mi fi pierdut timpul aiurea în aceste luni, promit că nu se va mai întâmpla chestii de genul şi vreau să ajung la un acord comun cu Reme, consider că merit a doua şansă pentru că în aceste luni nu am jucat alt srv şi am fost un player de lungă durată aici, mulţumesc.

Scrie răspuns