[#1] Recrutare GFX

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.

Owner
Premium

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Hercy »

[#K]atayoshi<3. aprobat

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Bianca »

1. Numele tău în joc:Ceylan.
2. Discord:[GFX]Ceylan#6969
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra):

4. Ore jucate (print):
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:toata ziua
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc):stiu sa fac tot felul de seturi si nu am nevoie de ajutor la nimic
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? da pentru ca nu imi pasa ce vorbeste lumea
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):am 16 ani, joc fotbal de la 4 ani, jumate rusoaica jumate turcoaica, am 1.78, am facut box si mma de la 5 ani

Owner
Premium

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Hercy »

Ceylan aprobată

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de LaurLaur332 »

1. Numele tău în joc: #CloudNine.
2. Discord: Laur#7303
4. Ore jucate (print):
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?: 6-8 ore
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc): am nevoie de ajutor la pus specular si la fata cred dar ma descurc la fata
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? Da daca am timp si nu am multe perso de facut pot
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):Am 16 ani si nu am hobby-uri

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de anamaria14 »

1. Numele tău în joc:[Ana]
2. Discord:ana.#0999
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra):https://prnt.sc/wd24kw
https://prnt.sc/wd253a
https://prnt.sc/wd25n3
4. Ore jucate (print):125
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:6 ore
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc): specular
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? pt ca sunt puternica
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):am 17 ani si imi place sa dansez

Server Administrator
Premium
veteran

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de anxi »

LaurLaur332 scrie:
30 Dec 2020, 01:05
1. Numele tău în joc: #CloudNine.
2. Discord: Laur#7303
4. Ore jucate (print):
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?: 6-8 ore
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc): am nevoie de ajutor la pus specular si la fata cred dar ma descurc la fata
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? Da daca am timp si nu am multe perso de facut pot
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):Am 16 ani si nu am hobby-uri
Acceptat.
Imagine
𝖗𝖊𝖆𝖈𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖔𝖗𝖑𝖉 𝖇𝖚𝖙 𝖙𝖔𝖚𝖈𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖍𝖔𝖔𝖉 𝖋𝖎𝖗𝖘𝖙.

Server Administrator
Premium
veteran

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de anxi »

anamaria14 scrie:
30 Dec 2020, 16:51
1. Numele tău în joc:[Ana]
2. Discord:ana.#0999
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra):https://prnt.sc/wd24kw
https://prnt.sc/wd253a
https://prnt.sc/wd25n3
4. Ore jucate (print):125
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:6 ore
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc): specular
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? pt ca sunt puternica
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):am 17 ani si imi place sa dansez
Acceptată.
Imagine
𝖗𝖊𝖆𝖈𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖔𝖗𝖑𝖉 𝖇𝖚𝖙 𝖙𝖔𝖚𝖈𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖍𝖔𝖔𝖉 𝖋𝖎𝖗𝖘𝖙.

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de beatrice04 »

1. Numele tău în joc:[Miss]Hurrem
2. Discord:Hurrem#3210
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra:
4. Ore jucate (print):
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:4-5 Ore.
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc):Stiu sa creez costume/freze/arme,ce nu stiu intreb.
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi? Daca chiar este nevoie urgenta de ajutor sunt sigura ca voi ajuta si in situatiile critice.
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):Buna sunt Beatrice,Am 20 de ani, fac unghii,pup

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de TobyNr1 »

1. Numele tău în joc:Rin.
2. Discord:♔ Rin#6666
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra): Imagine
Imagine
Imagine
4. Ore jucate (print):Am dat print la ev mister, am 126k
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:E singurul server pe care joc.
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc):Puncte slabe ar fi ca sunt atent la detalii si dureaza putin sa termin un set (depinde de cat de complicat e)
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta?Avand in vedere timpul liber pe care il am.
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):Ma numesc Marian, am 16 ani, fac volei de 2 ani, sunt sociabil, de treaba, un dragut ce sa mai zic.

Owner
Premium

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Hercy »

Nu se mai recrutează GFX.
Singurii GFX rămaşi pe server: Deea, Iza, Twiist, Lilith.
Pentru alte informaţii despre server, vă aşteptăm pe serverul de discord.

Topic închis.

Închis