[#1] Recrutare GFX

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.

Owner
Premium

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Reme »

Cerinţe:

- minim 2k minute jucate pe server (pe acelaşi caracter).
- vârstă minimă de 16 ani.
- cunoaşterea regulamentului.
- sa ai timpul necesar acestei sarcini.

Model de postare:

1. Numele tău în joc:
2. Discord:
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra):
4. Ore jucate (print):
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc):
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta?
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):
CERERILE SE FAC ÎN ACEST TOPIC, SUNT IN CAUTARE DE 3 GFX..

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de tibiiiiiiiiiiiiiiiii »

1. Numele tău în joc:[GFX]naoseionome
2. Discord:naoseionome#1779
4. Ore jucate (print):639 ore 25min 53secunde 38365 minute
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:10+
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc):le am cu toate
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta?da ma descurc
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):17 nam

Team Manager
Premium
Veteran

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Rux »

Tu esti alesul....
Imagine

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de tibiiiiiiiiiiiiiiiii »

era clar ca fac cat 3 de astia nu mai trebuie sa cautati t/c

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Khris »

1. Numele tău în joc:Khris
2. Discord:Khris#7178
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra):Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:Aproximativ 5 ore.
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc):Ma descurc la toate.
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta?Da,sunt experimentat in domeniu si foarte intelegator.
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):16,ani,dansez si cant,digital art,imi place sa fac gifuri de plictiseala =)) ;)

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Jaythm »

1. Numele tău în joc: Jaythm
2. Discord: jaythm#0001
4. Ore jucate (print):
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?: Aproximativ 10 ore .
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc): Stiu toate cele mentionate plus multe altele si nu cred ca am nevoie de ajutor deoarece nu consider ca am puncte slabe.
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? Da ma pot descurca deoarece imi place sa muncesc mult si repede si cred ca pot indeplinii si sarcinile unui coleg
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?): Am 18 ani, imi place sa muncesc mult in domeniul online precum facebook ads, photoshop, programare, stiu ce inseamna gluma, fac gfx de aproximativ 2 ani jumatate .

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Florin369 »

1. Numele tău în joc:Florin369
2. Discord: Florin gfx retras#4176
4. Ore jucate (print) (dar o să se facă ele cu timpul deoarece m am jucat pe mai multe caractere)
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?: 6+ ore depinde de zi la liceu
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc):Aș avea nevoie de ajutor cu unele creații mai complicate.
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? Aș reușii să fac asta deoarece în unele zile am timp liber și mă pot descurca destul de bine zic eu în situațile sub tensiune
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?): Am 16 ani stau în suedia și momentan n am nici un hobbu doar să fac seturi personalizate :D

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Letoa »

1. Numele tău în joc:Letoa
2. Discord:letoa#0001
4. Ore jucate (print):22 de minute, dar mi-am pierdut pinul la contul celalalt.
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?:5-10 ore.
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc):Am nevoie de ajutor la pus specular, la modificatul fetelor caracterelor ma descurc.
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? Da, deoarece am timp, si chiar e un hobby sa fac seturi perso, te simti extraordinar in momentul in care vezi un om ca poarta setul facut de tine.
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?):Am 19 ani, imi place sa joc fotbal, si sa ma joc jocuri video.

jucător

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de raven »

1. Numele tău în joc: -[~#RaveN.~#].
2. Discord: RaveN#3121
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra): astea sunt câteva lucrări făcute de mine.
4. Ore jucate (print): 15,457 minute --
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?: Depinde, in jur de 5-6 ore cel puțin.
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc): Am de lucrat cât de cât la specular, pot să il pun însă nu le am deloc cu editatul feței. Însă la lucrări mai grele s-ar putea să am nevoie de puțin ajutor la început până imi mai dau drumul.
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? Desigur, dacă am timpul necesar alocat. Sunt destul de muncitor iar dacă este nevoie să fie un număr de perso-uri gata iar acelea nu sunt gata și altcineva nu le poate face că nu au timp, mă pot oferi eu să-l fac dacă cred că o să-mi iasă ceva bun din lucrarea respectivă. Ținând cont că până la urmă fac acest lucru de plăcere.
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?): Mă numesc Alexandru, am vârsta de 16 ani, am început să lucrez în photoshop de 2 luni și sunt foarte pasionat de limbajele de programare iar ca hobby îmi place foarte mult să fac chestii legate de design(costume/freze/arme momentan și ceva avatare dar nu arată wow) și să învăt mereu cât mai multe in limbaje de programare, momentan am învățat basic-urile din python. Merci pentru timpul acordat.

Owner
Premium

[#1] Recrutare GFX

Mesaj de Reme »

raven scrie:
15 Oct 2020, 23:19
1. Numele tău în joc: -[~#RaveN.~#].
2. Discord: RaveN#3121
3. Portofoliu personal (minim 3 creatii cu seturi clasice/extra): astea sunt câteva lucrări făcute de mine.
4. Ore jucate (print): 15,457 minute --
5. Cat timp poti sa stai pe server zilnic?: Depinde, in jur de 5-6 ore cel puțin.
6. Ce stii sa faci in materie de GFX, si unde crezi ca ai nevoie de ajutor/puncte slabe? ( exemplu: pus specular, modificat fata caracterelor, etc): Am de lucrat cât de cât la specular, pot să il pun însă nu le am deloc cu editatul feței. Însă la lucrări mai grele s-ar putea să am nevoie de puțin ajutor la început până imi mai dau drumul.
7. Simţi că te poţi descurca într-o situaţie critică (multe cereri pe saptamana, de exemplu, sau preluarea sarcinii de a face personalizate in locul altui coleg care nu are timp)? Dacă da, de ce crezi asta? Desigur, dacă am timpul necesar alocat. Sunt destul de muncitor iar dacă este nevoie să fie un număr de perso-uri gata iar acelea nu sunt gata și altcineva nu le poate face că nu au timp, mă pot oferi eu să-l fac dacă cred că o să-mi iasă ceva bun din lucrarea respectivă. Ținând cont că până la urmă fac acest lucru de plăcere.
8. O scurtă prezentare (câţi ani ai , ce hobby-uri ai?): Mă numesc Alexandru, am vârsta de 16 ani, am început să lucrez în photoshop de 2 luni și sunt foarte pasionat de limbajele de programare iar ca hobby îmi place foarte mult să fac chestii legate de design(costume/freze/arme momentan și ceva avatare dar nu arată wow) și să învăt mereu cât mai multe in limbaje de programare, momentan am învățat basic-urile din python. Merci pentru timpul acordat.
Aprobat
Neeext

Scrie răspuns