Jump to content

[#1] Recrutări INT

Jawwad

Recommended Posts

Nume și prenume:Cristian-Alexandru

Numele tău din joc:-Elijah

Discord:Elijah.#8741

Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Nu.

Ore jucate (print):Se putea și mai bine dar m-am reapucat de server acum 3 zile,după o pauză.Dar de acum incolo voi avea mai multă activitate.Altă chestie mai am pe alte 8 conturi cât am pe primul cont din imagine ,la cerere pot da dovada. https://imgur.com/a/zVFfdOv

Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Petrec în medie cam 7-8 ore continuu.

De ce ți-ar plăcea această funcţie?:Ca să ajut,să fie acea armonie pe server,și fără țepe.Să meargă totul conform regulilor.

Te consideri o persoană matură?:Evident.Altfel nu aș candida.În general faptele vorbesc!

Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:21 ani,sunt o persoană calmă,atentă la detalii,în rest sunt amuzant/glumeț,știu de caterincă până la o limită de bun simț,mă bazez pe principiul respectă și vei fi respectat în general.

De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru că sunt corect și știu ceea ce înseamnă,pentru că am experiență într-o varietate de funcții și mă pot adapta la orice tip de om în funcție de cerință.
Link către comentariu
Distribuie pe alte platforme sociale

Nume și prenume: Vlad T.
Numele tău din joc: [2v2]-jeremih.
Discord: ! jere#6077
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
Ore jucate (print): https://imgur.com/a/AnYELhm țin să menționez că minutele sunt în creștere.
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 9-10 ore, depinde dacă nu am treabă sauc eva.
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Deoarece am mai făcut parte din această echipă la inceputul sv ului, și doresc să revin alături de ei.
Am experiența necesară acestui grad, și mă dedic cu mare drag să ajut servăr ul, playerii noi să nu ia țeapă.
Te consideri o persoană matură?: Da.
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani, sunt din Iași, fac fotbal, în timpul liber cu băieții la o nebunie mare, și in rest pe metin, discord.
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Păi, pot ajuta sv ul cu timpul meu petrecut pe server, să ajut playerii, să ajut la negoțuri, duele, barbut pe miză etc.

Și cred că merit această șansă să demostrez că sunt capabil de acest grad, experiență 2 ani +.

Link către comentariu

Nume și prenume: Alina
Numele tău din joc: [GFX]Alina
Discord:- alina.
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu
Ore jucate (print):  https://imgur.com/a/rvf8v6D
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:intr 6 si 8 ore
De ce ți-ar plăcea această funcţie?:Căci îmi place acest server și joc aici de când s a deschis.
Te consideri o persoană matură?:dap
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: mă numesc Alina am 25 de ani, bătrânica sv lui cum spun unii, sunt o persoana sociabilă, serioasă, impartială.
 in timpul liber  mă joc metin fac personalizate, il plimb pe Thor (catelul meu) si să dorm
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: consider că am răbdarea necesară să duc un negoț până la final, să asist la  duele, seturi pe iteme etc, am o activitată mare pe sv.
Joc pe acest sv de 2 ani, stiu fiecare eveniment, si consider că aș face față gradului de intermediar

Link către comentariu

• Reme locked this topic
  • Jawwad a anulat fixarea acestui topic
  • Lya unlocked this topic
Nume și prenume: Andrei Robert
Numele tău din joc: katayoshi.
Discord: ! katayoshi#8526
Ore jucate (print): https://imgur.com/a/rMyayS5
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: intre 7-8 ore 
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Imi place functia asta pentru ca ajut playerii care au nevoie de negoturi intre sv si nu ies atunci cand e nevoie.
Te consideri o persoană matură?:Da.
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc Andrei , am 19 ani si imi place sa ma joc metin2 , csgo , lol .
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca sunt activ mai mereu si ajut cu orice pot si cand am ocazia si am experienta .
Link către comentariu

• Nume și prenume: Teodor Florin 
    Numele tău din joc: #LvN. Discord: LvN#1234
     Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
    . Ore jucate (print): https://gyazo.com/bd9545c65ebe4a38b549dd24a71800e4
     Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 10h plus 
    De ce ți-ar plăcea această funcţie?: consider că sunt o persoană cooperantă, căreia ii place munca in echipă şi am plăcerea de a ajuta cât mai mulţi oameni, ca totul să decurgă fără nici o problemă. 
    Te consideri o persoană matură?: Da
     Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: 25 de ani, tipu ală pufos, de face mereu dramă, sunt o persoană foarte calmă, dispus să invăţ orice în timpul liber, stau şi ascult muzică mai ies şi pe afară, sunt mereu pus pe caterincă, încerc să evit conflictele cât de mult pot, in rest sunt o personă extrem de chill şi mereu deschisă 
    De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru că  sunt destul de matur să am această funcţie, şi sunt mereu online şi am răbdarea necesară, consider că aş trece peste orice problemă, şi aş incerca să evit orice neinţelegere .

Link către comentariu

Nume și prenume: Teodora-Maria

Numele tău din joc: Ayame

Discord: Teodora#5605

Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu

Ore jucate (print):https://imgur.com/a/jwYwpmS

Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:in cursul saptamanii 3-4, iar in weekend 5+

De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Pentru ca doresc sa ajut serverul si playerii

Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Buna! Ma numesc Teodora, am 17 ani si doresc sa ajut serverul. Sunt o persoana foarte sociabila si ambitioasa.

De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca sunt o fire calma, stiu sa ma comport in situatii critice si am experienta necesara pentru aceasta functie.

Link către comentariu

Nume și prenume: Vlad T
Numele tău din joc: [Pvp][5v5]-jerem.
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
Ore jucate (print): 44k, revin cu edit când ajung acasă. 
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:9 10 ore zilnic. 
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Deoarece am experienta necesara acestui grad, m am dedicat acestui server, cunosc server ul foarte bine, jucătorii ma cunosc, o sa fiu activ pentru negoturi, duele pe mize, barbut. 
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 19 ani, Iași, fac fotbal, glumeț, țin la glume. 
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece îmi dedic timpul oalyeriilor noi, negoturi, barbut, duele pe miza, fac reclama la server. 
Link către comentariu

Nume și prenume:robert andrei
Numele tău din joc:shamponel
Discord: dreadful#0009
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: da
Ore jucate (print):https://imgur.com/a/SubMmN3
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:cn stie 
De ce ți-ar plăcea această funcţie?:sa intermediez 
Te consideri o persoană matură?:nu
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:17, dau bacu la anu
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:ca am mai fost int si gm si m am descurcat
Link către comentariu

Nume și prenume: robert florin
Numele tău din joc: hatred.
Discord: hatred#7777
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: no
Ore jucate (print): https://imgur.com/a/Kp8IE8D
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: nj depinde de timp liber 4-5 ore
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: nj nu cred că mi ar plăcea dar încercăm
Te consideri o persoană matură?: nu mereu
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: robi, 18, student la colegiu pe departamentul de IT
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: pentru că am mai făcut parte din echipa de gfx cu peste 40 
seturi pe săptămână + int/cm/gm/ga în trecut
Link către comentariu

Nume și prenume: Ilie Claudiu 
Numele tău din joc: ~KizZu
Discord: KizZu#6664
Ore jucate (print):https://imgur.com/gallery/ScufIV8
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Păi, în jur de 4-6 ore minim
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: îmi place să ajut...
Te consideri o persoană matură?:Da ( mai fac și pe copilu uneori, hehe).
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani, sunt un băiat umpic mai timid până mă acomodez cu persoanele din jurul meu, în timpul liber îmi place să fac și pe gfx-u, sunt un baiat de încredere, nu-mi place să dezamagesc, nu-mi plac minciunile, îmi place sportul (nu si fotbal) și mă țin întotdeauna de promisiunile pe care le fac, în rest nu știu ce să mai zic, nu prea mă autocaracterizez, las alte persoane sa o faca  
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Am mai fost intermediar și pe alte servere și am mai avut si alte grade mai mari, în plus sunt capabil să fac ce mi se spune și să îndeplinesc ce am de facut (pe lânga asta mai pot ajuta și playeri care sunt la început cu anumite informații)
Link către comentariu

Nume și prenume: Stancu Marius
Numele tău din joc:[sTn]*Marius.
Discord: [sTn]*Marius*#5955
Ore jucate (print):https://imgur.com/a/rTXvgQJ
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8 ore sau mai mult, in functie de zi.
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Vreau sa ajut cu tot ce este nevoie.
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 25 de ani, imi place sa petrec timp cu familia si prietenii, sa joc Metine, FIFA si sa ascult muzica
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Joc de cand s-a redeschis serverul deci ma cunosc foarte multi, nu am avut conflicte cu cineva din staff sau playeri si cred ca ma pot descurca.
Editat de Iosua
Link către comentariu

Nume și prenume: Alina.
Numele tău din joc: [GFX]Alina
Discord: - alina.#7333
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:  nu
Ore jucate (print): https://imgur.com/a/oS1BR2b
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:  6-7 ore pe zi 

De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Mi-ar plăcea să aplic pentru această funcţie pentru că am experienţa necesară pentru postul de [INT]. Cunosc în de ajuns de bine serverul şi consider că aş putea face faţă pentru intermediar.

Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:
Mă numesc Alina, am 25 de ani lucrez, mă întreţin singură, sunt o persoană matură, responsabilă, iubesc foarte mult animalele, îmi plac serialele.

De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt printre primii cei mai vechi playeri de pe server, sunt aici încă din prima zi de la deschidere. Îmi place foarte mult serverul şi mi-aş dori să pot ajuta STAFF-ul fiind intermediar. Sunt o persoană care îşi duce treburile până la sfârşit şi poate îndeplinii anumite cerinţe fără nicio problemă.  Mulţumesc!

Link către comentariu

Nume și prenume: Vlad T
Numele tău din joc: [Pvp][5v5]-jerem.
Ore jucate (print): https://imgur.com/a/SRZSOcP 
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:9 10 ore zilnic. 
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Deoarece am experienta necesara acestui grad, m am dedicat acestui server, cunosc server ul foarte bine, jucătorii ma cunosc, o sa fiu activ pentru negoturi, duele pe mize, barbut. 
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 19 ani, Iași, fac fotbal, glumeț, țin la glume. 
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece îmi dedic timpul oalyeriilor noi, negoturi, barbut, duele pe miza, fac reclama la server. 
Link către comentariu

Nume și prenume: Denis Robert

Numele tău din joc: asaci

Discord: asaci🥷🏻#7384

Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost sancţionat niciodată.

Ore jucate (print): https://imgur.com/a/qlqikjw

Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot petrece în jur de 6/7 ore pe zi, în weekend chiar şi mai mult.

De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Mi-ar plăcea această funcţie pentru că doresc să ajut playerii care au nevoie la negoţuri, iar în timp prind mai multă experienţă şi pot ajunge la un grad mai mare.

Te consideri o persoană matură?: Da, măconsider o persoană matură pentru că sunt la o vârstă în care gândeşti logic şi cu cap, sunt un băiat cu capul pe umeri şi nu copil, iar atitudinea mea este ok.

Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am vârsta de 17 ani și sunt un băiat simplu. Nu prea îmi place să mă caracterizez, de obicei sunt genul ce-i lasă pe alții să o facă. Din moment ce sunt într-un fel obligat să fac asta, pot spune că sunt o persoană sociabilă,prietenoasă și activă în societate. Îmi place să cunosc oameni, să le cunosc poveștile, să aflu cine sunt ei cu adevărat și de ce sunt așa. Fiind o persoană ce își face o impresie destul de bună atunci când intră într-un grup de necunoscuți, pot spune că am o gamă largă de prieteni calitativi. Îmi place să-i ajut atunci când pot deoarece și ei m-au ajutat la rândul lor. În timpul liber îmi place să mă joc pe calculator, să mă uit la seriale, filme, anime-uri și să mă joc. Sunt o persoană ce nu vorbește fără să se informeze înainte și îmi place să lucrez in echipă, mă consider o persoană flexibilă ce se poate adapta ușor în orice circumstanță.

De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru că dacă o să fiu acceptat o să fiu mult mai activ pentru funcţia asta, am mai avut acest grad şi pe altele servere, chiar şi mai mare şi pot spune că sunt priceput.

Link către comentariu

Nume și prenume: Adriana Daniela
Numele tău din joc: Ursulet
Discord: adriana#1558
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost sancționată.
Ore jucate (print):https://imgur.com/a/xZnhu7z
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Depinde de la zi la zi , între 6 și 12 ore.
De ce ți-ar plăcea această funcţie?:Pentru că vreau să ajut serverul și deoarece consider că am experiența necesară, și m aș descurca în orice situație
Te consideri o persoană matură?: Da, mă consider o persoană matură.
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 22 ani. 
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: cum am spus și mai sus, consider că am experiența necesară și m aș descurca în orice situație, sunt o persoană matură și calmă .

Link către comentariu

Nume și prenume: Carla Maria
Numele tău din joc: [GFX]Wren
Discord: Carla.#2019
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
Ore jucate (print):https://postimg.cc/PCkdp82s
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: și toată ziua dacă nu am de învățat:) 2-3-4 ore când  am de învățat.
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Pentru că am făcut parte și in trecut din echipă și aș vrea să mă alătur iar și să arăt de ce sunt capabilă, și pentru că sunt de mult timp pe server chiar dacă am avut niște pauze.
Te consideri o persoană matură?:Da, mă consider o persoană matură.
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 17 ani și stau în Italia de 15 ani.
Sunt la liceu filologic și studiez rusa, germana, engleza și italiana:). Recent am început să studiez singură japoneza.
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru că am mai fost Intermediar pe server și știu aproximativ ce trebuia să facă o persoană cu această funcție.
Link către comentariu

Nume și prenume:Stefan Gabriel
Numele tău din joc:Saky
Discord: Saky#1743
Ore jucate (print):https://imgur.com/a/Q93FmvG
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot sta de la ora 16:00 pana la 00:00
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Deoarece vreau sa fac ceva cu timpul petrecut pe metin si sa ajut si jucatori in acelasi timp.
Te consideri o persoană matură?:Nici pe departe, dar sunt serios. 
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 21 de ani,sunt o persoana foarte ambitioasa.
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt o persoana foarte serioasa cand vine vorba de responsabilitate.
Link către comentariu

• Reme locked this topic
Guest
Acest topic este închis și nu se pot adauga postări noi
  • Create New...