Jump to content

[#1] Recrutări INT

Jawwad

Recommended Posts

Nume și prenume:Cristian-Alexandru

Numele tău din joc:-Elijah

Discord:Elijah.#8741

Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Nu.

Ore jucate (print):Se putea și mai bine dar m-am reapucat de server acum 3 zile,după o pauză.Dar de acum incolo voi avea mai multă activitate.Altă chestie mai am pe alte 8 conturi cât am pe primul cont din imagine ,la cerere pot da dovada. https://imgur.com/a/zVFfdOv

Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Petrec în medie cam 7-8 ore continuu.

De ce ți-ar plăcea această funcţie?:Ca să ajut,să fie acea armonie pe server,și fără țepe.Să meargă totul conform regulilor.

Te consideri o persoană matură?:Evident.Altfel nu aș candida.În general faptele vorbesc!

Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:21 ani,sunt o persoană calmă,atentă la detalii,în rest sunt amuzant/glumeț,știu de caterincă până la o limită de bun simț,mă bazez pe principiul respectă și vei fi respectat în general.

De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru că sunt corect și știu ceea ce înseamnă,pentru că am experiență într-o varietate de funcții și mă pot adapta la orice tip de om în funcție de cerință.
Link către comentariu
Distribuie pe alte platforme sociale

Nume și prenume: Vlad T.
Numele tău din joc: [2v2]-jeremih.
Discord: ! jere#6077
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
Ore jucate (print): https://imgur.com/a/AnYELhm țin să menționez că minutele sunt în creștere.
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 9-10 ore, depinde dacă nu am treabă sauc eva.
De ce ți-ar plăcea această funcţie?: Deoarece am mai făcut parte din această echipă la inceputul sv ului, și doresc să revin alături de ei.
Am experiența necesară acestui grad, și mă dedic cu mare drag să ajut servăr ul, playerii noi să nu ia țeapă.
Te consideri o persoană matură?: Da.
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani, sunt din Iași, fac fotbal, în timpul liber cu băieții la o nebunie mare, și in rest pe metin, discord.
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Păi, pot ajuta sv ul cu timpul meu petrecut pe server, să ajut playerii, să ajut la negoțuri, duele, barbut pe miză etc.

Și cred că merit această șansă să demostrez că sunt capabil de acest grad, experiență 2 ani +.

Link către comentariu

Nume și prenume: Alina
Numele tău din joc: [GFX]Alina
Discord:- alina.
Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu
Ore jucate (print):  https://imgur.com/a/rvf8v6D
Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:intr 6 si 8 ore
De ce ți-ar plăcea această funcţie?:Căci îmi place acest server și joc aici de când s a deschis.
Te consideri o persoană matură?:dap
Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: mă numesc Alina am 25 de ani, bătrânica sv lui cum spun unii, sunt o persoana sociabilă, serioasă, impartială.
 in timpul liber  mă joc metin fac personalizate, il plimb pe Thor (catelul meu) si să dorm
De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: consider că am răbdarea necesară să duc un negoț până la final, să asist la  duele, seturi pe iteme etc, am o activitată mare pe sv.
Joc pe acest sv de 2 ani, stiu fiecare eveniment, si consider că aș face față gradului de intermediar

Link către comentariu

• Reme locked this topic
  • Jawwad a anulat fixarea acestui topic
Guest
Acest topic este închis și nu se pot adauga postări noi
  • Create New...