Jump to content

Pentru ce am luat mut?

BumbleBee

Recommended Posts

https://i.imgur.com/TgSGMzq.jpg

''zi si mie art 3 intrebarea nr 5''
''du te cumetre ca ai treaba''

https://i.imgur.com/f8ECMuv.png

Nu vii sa ne iei la misto cu articole si mizerii, cat timp nici eu nici Claudia nu vorbeam cu tine, ai venit sa te bagi in discutie pentru tovarasul tau. De cand esti pe server nu ai cautat probleme, cel putin nu cu mine, te-ai gasit acum sa fii avocat sau vreun amuzant. 

Nici nu trebuia sa va raspund la reclamatiile astea, ca daca ati fi citit intr-adevar regulamentul cum ati venit sa ne luati la rost cu articole, ati fi vazut ca orice reclamatie in care se tine evidenta chat-ului trebuie sa aiba toata fereastra de chat deschisa pana sus, cum e la mine. Nu am gresit cu nimic, nu am motiv sa ma feresc sa va raspund.

Link către comentariu
Distribuie pe alte platforme sociale

Pai mosule vezi ca eu am intrebat o din regulament ca il face pe asher handicapat si zice ca stie regulamentu si i-am zis sa imi zica si mie art3 intrebare nr 5 , ca nu le stie si te bagi tu , de ce nu arata ss cand la facut handicapat , si nu te iau la misto cu aritcole le ai in regulament pe toate dar vad ca nici tu habar n ai de ele.

Link către comentariu

Esti constient ca oricine percepe la fel ce ai scris acolo, unde te crezi la garda sa ma intrebi de articole. Daca ti se pare ca Claudia a gresit ii faci reclamatie nu o iei la rost ca nu iti permiti nici tu nici ceilalti 2, la fel de bine cum scrie si in regulament niciun jucator nu are voie sa ne puna noua la incercare cunostintele, una e sa ne intrebi ceva legat de joc, de farm respawn pescuit evenimente ca orice informatie normala alta e sa vii la noi cu aere si figuri de metinist, crezi ca esti tu primu care m a abordat asa?

Link către comentariu

cine la facut ma handicapat visati sau ca nu inteleg,data viitoare sa nu mai veniti la mine cu "pot sa te injur" "pot sa fac misto de tine da stai ca si asa faceam" sau "hai sa fiu cu tine  sa ma bagi in staff" cand o sa ne permitem glume atunci veniti la mine si glumim ca ma luati cu "n ai prieteni" si din astea

v am spus clar daca aveti de facut vreo reclamatie veniti pe forum aici cu dovezi clare n am vazut nimic clar pana acum asa ca pupicei si data viitoare purtati va cum trebuie si cand o sa caut eu anturaje cu voi si voi sa cautati cu mine le fel si cand o sa ne permitem glumite si vorbe din astea sa veniti la mine sa le faceti

Link către comentariu

Nu i deloc prima data cand faceti asa sa nu ne aducem aminte ca asher pe vechiul sv tot din cauza asta a luat ban pe discord  ca ma injura ca la usa cortului si dupa imi dadea mesaje in privat sa l debanez,aveti macar putin bun simt si daca vedeti ca cineva nu si cauta vorba cu voi nu mai insistati si va credeti smecheri,de acum incolo daca eu nu caut vorba sau ceva cu voi nici voi nu o faceti,daca aveti de intrebat cv despre metin va raspund daca nu bafta,nu stau sa va ascult voua "mistourile" ca nu s psiholog aici sau cnv de care trb sa va bateti voi joc

Link către comentariu

• Reme locked this topic
Guest
Acest topic este închis și nu se pot adauga postări noi
  • Create New...